kikiriki – shqip me fëmijë

Podcast
kikiriki- shqip me fëmijë
 • September 2022
  27:00
audio
26:59 Min.
Sendung im Mai 2023
audio
26:31 Min.
"kikiriki-shqip me fëmijë" im Februar
audio
26:24 Min.
kikiriki-shqip me fëmijë_Die Monate im Jahreskreis_Muajt e vitit
audio
27:01 Min.
kikiriki-shqip me fëmijë
audio
26:59 Min.
kikiriki-shqip me fëmijë
audio
27:00 Min.
kikiriki-shqip me fëmijë
audio
27:22 Min.
Shqip me fëmijë për fëmijë

Në këtë emision mësojmë si quhen sendet e shkollës, mësojmë shkronjën „e“ dhe kërcejmë me muzikë, themi gjëegjëza e bëjmë shumë humor me fëmijët e emisionit në radio si dhe me mikun tonë të vogël qerrata, gjelin Kiki.

Na shkruani në kikiriki@o94.at

0 Kommentare

 1. Përshëndetje Desara.
  Ju përgëzoj për këtë iniciativë kam të bukur dhe me Shumë clear.
  Në shkollën tonë shqipe Ardhmëria, Londër , Kemi zënë që do kishim Shumë dëshirë të ishin pjesë e program it tuaj.
  Ju uroj shumë suksese.

  Aida Haziri
  Londër

  Antworten
  • Faleminderit Shkolla Shqipe „Ardhmëria“ në Londër!
   Po na gëzoni me këtë lajm! Jeni të mirëpritur!

   Aida, me kënaqësi rrimë në kontakt dhe bisedojmë se si mund të na bashkohen fëmijët në mënyrë të thjeshtë dhe efikase.
   Gjithë të mirat!
   Desara

   Antworten
  • Sa mirë që na dëgjoni edhe në Kanada dhe që do të jeni edhe ju pjesë e emisionit tonë!

   Shumë fëmijë nga e gjithë bota po na bashkangjiten dhe kjo është një kënaqësi e veçantë!

   Të dashur fëmijë, të dashur prindër! Jeni të mirëpritur!

   Antworten
 2. Bravo Desarta
  Shum bukur dhe kurajoze për medium me karakter shqiptarë. Ju urojë lart e më lartë.

  Përshëndetje
  Kastriot Dalani
  (Babai i DEAs)

  Antworten

Schreibe einen Kommentar